Tel. 502 502 252 e-mail: info@folkownia.pl
na stronę
 • Drewniany wieszak Kaszubski. Wieszak został ręcznie pomalowany wzorami inspirowanymi wzorami ludowymi z regionu kaszbuskiego, zabezpieczony lakierem. Ten oryginalny ludowy wieszak pięknie będzie wyglądał w przedpokoju i zachęcał gości do odwiedzin. 

 • Oryginalna podpórka do książek, w formie konika w ludowym stylu. Autorski projekt studia Colorfolk. Piękna ozdoba do pokoju dziecięcego i nie tylko. Idealny prezent dla bliskiej osoby. Polecamy!

  31,50 zł
  45,00 zł -30%
 • Metalowa podpórka do książek, pomalowana proszkowo. Wzór lalki nawiązuje do wycinanek podwarszawskich. Nowoczesny design w stylu folk. Wymiary lalki: wysokość 15,5 cm, szerokość 6,5 cm.

  31,50 zł
  45,00 zł -30%
 • Metalowa podpórka do książek pomalowana proszkowo. Wymiary to 16 cm wysokości na 14,7 cm szerokości. Idealna do domowej biblioteki lub pokoju dziecięcego. Może być także niebanalnym upiomnkiem z Polski. Wzór koguta nawiązuje do wycinanek kurpiowskich.

  31,50 zł
  45,00 zł -30%
 • Półeczka metalowa malowana proszkowo nawiązująca do stylistyki ludowej. Tylna ścianka zwieńczona dwoma słodkimi gołąbkami. Półka może stać lub wisieć. Idealnie nadaje się do łazienki, kuchni lub pokoju dziecięcego. 

  59,50 zł
  85,00 zł -30%
 • Wieszak wykonany z metalu, lakierowany proszkowo. Idealny do sypialni, łazienki, kuchni. Na korale, ręczniki, ściereczki. Projekt nawiązuje do haftowanych kwiatów kaszubskich. Wymiary wieszaka to: w najszerszym punkcie 18 cm, wysokość 19 cm

  34,80 zł
  58,00 zł -40%
 • Koszyk Uhaty to oryginalny przykład recyclingu, wypleciony ręcznie z kolorowych magazynów przez Makkirequ.

 • Urocza miseczka wypleciona ręcznie z kolorowych magazynów przez Makkirequ. Miseczka została dokładnie zabezpieczony lakierem akrylowym z połyskiem.

Dodatki w stylu folk do domu i mieszkania. Ludowe wieszaki, półki i inna akcesoria wyposażenia wnętrz. Inspiracje polską sztuką ludową do Twoich czterech kątów od najlepszych polskich firm i artystów.