Tel. 502 502 252 e-mail: info@folkownia.pl
na stronę
  • Obrus ludowy ozdobiony nadrukiem kaszubskich kwiatów. Oryginalna, kolorowa kompozycja inspirowana sztuką ludową. Obrus wykonany z dobrej jakości bawełny poliestrowej, dzięki czemu jest łatwy w czyszczeniu i usuwaniu wszelkich zabrudzeń. Obrus nada Twojej jadalni folkowego charakteru i będzie piękną ozdobą stołu. 

  • Obrus ludowy ozdobiony nadrukiem pienińskich serdaków. Oryginalna, kolorowa kompozycja inspirowana sztuką ludową. Obrus wykonany z dobrej jakości bawełny poliestrowej, dzięki czemu jest łatwy w czyszczeniu i usuwaniu wszelkich zabrudzeń. Obrus nada Twojej jadalni folkowego charakteru i będzie piękną ozdobą stołu. 

  • Obrus ludowy ozdobiony nadrukiem łowickich kwiatów. Oryginalna, kolorowa kompozycja inspirowana sztuką ludową. Obrus wykonany z dobrej jakości bawełny poliestrowej, dzięki czemu jest łatwy w czyszczeniu i usuwaniu wszelkich zabrudzeń. Obrus nada Twojej jadalni folkowego charakteru i będzie piękną ozdobą stołu. Wymiary: 38x38 cm lub 48x48 cm. Delikatna...

  • Obrus ludowy ozdobiony nadrukiem drzewek w folkowym stylu. Oryginalna, stonowana kompozycja inspirowana sztuką ludową. Obrus wykonany z dobrej jakości bawełny poliestrowej, dzięki czemu jest łatwy w czyszczeniu i usuwaniu wszelkich zabrudzeń. Obrus nada Twojej jadalni folkowego charakteru i będzie piękną ozdobą stołu.

  • Poduszka folkowa ozdobiona nadrukiem drzewka. Oryginalna, kolorowa kompozycja inspirowana sztuką ludową. Polecamy na prezent dla bliskich.  Idealnie sprawdzi się także jako prezent z Polski. Wzór został naniesiony na poduszkę metodą druku cyfrowego. Składa się z poszewki z zamkiem i białego jaśka. Wymiary: 38x38 cm lub 48x48 cm.Delikatna poszewka z...

Obrusy na stół w ludowe wzory. Sztuka ludowa coraz częściej gości w nowoczesnych wnętrzach, dzięki folkowym dodatkom, tekstyliom i meblom. Wzory obrusów nawiązują do kaszubskiego haftu, łowickich kwiatów czy pienińskich serdaków. Obrus folk na wielkanocny czy bożonarodzeniowy stół podkreśli polskie tradycje świąteczne. Wzory na tkaninie zostały naniesione metodą nadruku a obrusy zostały wykonane z odpornego na zabrudzenia grubego materiału. Obrus będzie piękną i oryginalną ozdobą ludową na wielkanocny stół.