Tel. 502 502 252 e-mail: info@folkownia.pl
 • BIŻUTERIA FOLK

  Oryginalna biżuteria w ludowym stylu. Piękne kolczyki wykonane metodą decoupage, kolorowe broszki i zawieszki. Wszystkie produkty autorskiego projektu naszych artystów, wykonane ręcznie z wysokiej jakości materiałów. 

 • MĘSKI FOLK

  Męska moda w ludowym stylu. Oryginalne męskie bluzy i koszulki folk. Torby z filcu oraz inne ludowe gadżety.

 • BUTY FOLKOWE

  Folkowe buty od polskich artystów. Piękne ludowe wzory w nowoczesnym wydaniu. Kaszubskie hafty na ręcznie malowanych trampkach oraz wycianka łowicka na japonkach. Szeroki wybór kolorów i motywów.

 • BLUZY FOLK

  Bluzy w ludowym stylu od Koko Swag. Piękne kolory i niepowtarzalne wzory to główne cechy odzwierciedlające produkty tej marki. Wyraź swoje zamiłowanie do polskiego folkloru w wyjątkowym wyglądzie. Produkty ludowe oferowane w naszym asortymencie to ciekawy ludowy design oraz najwyższa jakość. Polecamy na ludowy prezent dla bliskich. 

 • SUKIENKI I SPÓDNICE FOLK

  Ludowe sukienki z kolorowymi motywami ludowymi. Inpsiracje folklorem w nowoczesnym wydaniu. Wzory łowickie, góralskie i kaszubskie. Oryginalne płaszcze i sukienki inspirowane kulturą ludową, wykonane przez cenionych artystów i producentów folkowych. Wyjątkowe sukienki z kolorowymi haftami i piękne płaszcze uszyte z wysokiej jakości ludowych tkanin. Wszystkie produkty odzieży ludowej zostały wyprodukowane z największą starannością i dbałością o szczegóły. 

 • CHUSTY, SZALE I CZAPKI

  Czapki i chusty ludowe od najlepszych projektantów. Ciekawe wzory i fasony w folkowym stylu. Chusty arafatki, czapki pilotki lub uszatki, uszyte z wysokiej jakości materiałów ozdobione motywami ludowymi z różnych regionów.

 • TORBY LUDOWE

  Torby i torebki ludowe na każdą okazję. Produkty najlepszych polskich marek i projektantów. Oryginalne torebki z filcu, skóry lub lnu, wzorem lub formą nawiązujące do tradycyjnych wyrobów ludowych. Zdobione wielobarwnymi haftami regionalnymi - łowickimi, kaszubskimi, mazowieckimi lub góralskimi. Czasami wzór ludowy odwzorowywany w całości a czasami stanowi tylko inspirację dla naszych artystów. Wszystkie torby są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów. 

 • ETUI NA TELEFON

  Szeroki wybór etui w ludowym stylu. Produkty ozdobione wzorami folkowymi wykonane z wysokiej jakości filcu lub neoprenu. Motywy ludowe inspirowane regionalnymi wycinankami, haftami lub koronkami z różnych regionów Polski takich jak Łowicz, Kaszuby lub Podhale. Drewniane etui w ludowe wzory przybliżą Cię do natury i nadadzą oryginalności Twojemu urządzeniu. Znajdziesz tu etui na iphony i inne smartfony oraz pokrowce na netbóoki i tablety.

 • PARASOLE FOLK

  Parasole folkowe z pięknymi nadrukami inspirowanymi kulturą ludową. Duży wybór modeli oraz motywów ludowych z różnych regionów Polski. Czasze parasoli ozdobione wielobarwnymi wzorami łowickimi, kaszubskimi oraz góralskimi. Nasze parasole wykonane są z wysokiej jakości materiałów i z dużą starannością o szczegóły, co zapewnia ich trwałość i piękno na długie lata. 

 • LUDOWE GADŻETY

  Ludowe gadżety dla każdego. Wzory i motywy folkowe z różnych regionów Polski. Breloki, długopisy, etui na okulary i dziesiątki innych produktów. Idealne na prezent z Polski dla Twoich znajomych. Designerskie drobiazgi w ludowym stylu. Autorskie projekty naszych artystów, powstałe w wyniku inspiracji polską sztuką ludową. Oryginalne magnesy, breloki, długopisy i zawieszki folkowe. Ciekawe pomysły na drobne upominki dla bliskich, także tych zagranicznych znajomych. 

 • KOSZULKI LUDOWE

  Ludowe koszulki z kolorowymi nadrukami. Wzory inspirowane kulturą ludową takich regionów Polski jak Podhale, Kaszuby, Łowicz czy Mazowsze. Oryginalne motywy w folkowym stylu zaprojektowane przez naszych grafików. Od tradycyjnych po bardzo desingerskie i tylko w pewnym stopniu czerpiące z tradycyjnego wzornictwa. 

 • PŁASZCZE FOLK
 • KOSMETYCZKI FOLK

  Kolorowe ludowe kosmetyczki, dopasowane do potrzeb klientów. Ozdobione folkowymi haftami, pasują do oferowanych w naszym sklepie torebek. Idealne do zabrania w podróż oraz na wieczorne wyjście. Piękny dodatek w ludowym stylu do Twojej torebki.

 • ZEGARKI NA RĘKĘ

  Stylowe zegarki w folkowej odsłonie. Wzory i motywy ludowe z różnych regionów Polski. Staranne wykonanie i polska produkcja. Folkowy prezent z Polski. 

 • MUCHY I KRAWATY FOLK
 • FOLK KOSZULE I BLUZKI
 • POKROWCE NA OKULARY FOLK
 • PLECAKI FOLKOWE
na stronę

Moda ludowa inspirowana tradycyjnym, polskim i europejskim wzornictwem. Szeroki wybór produktów nawiązujących stylistyką i wzornictwem do stylu folk, boho i etno. Designerskie produkty znanych i cenionych folkowych marek oraz rękodzielnicze wyroby artystów ludowych. Wyselekcjonowane dodatki folk autorskiego projektu naszych artystów, wykonane z pasją i wielką starannością, w znakomity sposób łączące tradycję z nowoczesnością, kulturę ludową z nowoczesnym designem. Odzież ludowa ozdobiona pięknymi haftami lub nadrukami łowickimi, kurpiowskimi, zalipiańskimi, kaszubskimi i góralskimi. Wysokiej jakości produkty w dużej mierze wykonane ręcznie i z pasją. Znajdziesz tutaj bawełniane koszulki z nadrukiem, piękne haftowane torby filcowe i paski, eco torby, ręcznie wykonaną biżuterię, płaszcze i sukienki folkowe oraz wszelkie dodatki jak etui, pokrowce, chusty i czapki.