Tel. 502 502 252 e-mail: info@folkownia.pl
 • MEBELKI DLA DZIECKA

  Wyjątkowe mebelki dziecięce wykonane z wikliny od polskiego producenta. Kolekcja mebli dziecięcych dostępna jest w kilku najmodniejszych kolorach. Wykonana z surowców wysokiej jakości przez wykwalifikowanych rzemieślników. Mebelki odznaczają się dużą trwałością i odpornością na czynniki zewnętrze oraz są bardzo bezpieczne dla dziecka i środowiska naturalnego. Wiklinowe meble są stylowe, ekologiczne i polskie.

  W ofercie mebli dziecięcych znajdziesz także pięknie, ręcznie malowane ludowe skrzynie w mniejszych rozmiarach, które bardzo dobrze pasują do dziecięcego pokoju. Pomieścisz w nich wszystkie skarby Twojego malucha. Urządź pokój dziecka w ludowym stylu - połącz tradycję z nowoczesnością i wprowadź tradycyjne rzemiosło do swojego wnętrza.

 • MODA DZIECIĘCA

  Moda dziecięca nie musi być nudna a może być oryginalna i inspirowana tradycją. Wyjątkowe, haftowane sukienki góralskie z parzenicą dla małej dziewczynki i oryginalne koszulki z ludowymi wzorami. Urocze bluzeczki folkowe ozdobione kaszubskimi kwiatami, zachwycą każdą małą "modnisię". Znajdziesz tutaj także nosidła firmy Tula ozdobione pięknymi wzorami kurpiowskimi i łowickimi. 

 • NAKLEJKI DEKORACYJNE

  Oryginalne naklejki na ścianę lub meble do pokoju Twojego dziecka. Wzory inspirowane polską sztuką ludową. Szeroki wybór kolorów, fasonów i rozmiarów. 

 • ZABAWKI LUDOWE

  Zabawki w folkowym stylu od naszych projektantów. Piękne lalki ludowe ozdobione kolorowymi haftami oraz wózki dla lalek wykonane z wikliny w modnych, wiosennych barwach. Znajdziesz tutaj także pięknie wydaną, obowiązkową lekturę dla małych i dużych, opowiadającą o polskim folklorze. Wszystko w niepowtarzalnym, ludowym stylu. Zobacz naszą ofertę. 

 • POKÓJ DZIECKA

  Produkty, dzięki którym urządzisz pokoik swojego dziecka w ludowym stylu. Nietuzinkowe kolorowe poduszki folk z zabawnymi nadrukami oraz piękne designerskie lampki Patataj i Karuzela. Dywany filcowe w formie układanek od najlepszych projektantów oraz wiele dodatków nawiązujących stylistyką do polskiego folkloru - łowickiego, kaszubskiego czy podhalańskiego.

 • FOLKLOR DLA MAMY

  Folkowe akcesoria dla mam i ich pociech. Pięknie zaprojektowane torby ludowe, ozdobione kolorowymi haftami, pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria każdego malucha. Praktyczne, pojemne i bardzo stylowe.

na stronę

Oryginalne produkty w ludowym stylu dla Twojego dziecka. Bawełniane ubranka z wesołymi nadrukami, folkowe torebki dla małej modnisi, wyselekcjonowane zabawki inspirowane kulturą ludową oraz piękne dekoracje do dziecięcego pokoju. Znajdziesz tutaj wyjątkowe naklejki ścienne, poduchy z konikiem ludowym lub matrioszką oraz designerskie dywany projektu najlepszych artystów.