Tel. 502 502 252 e-mail: info@folkownia.pl
 • BONY PREZENTOWE

  Elegancko przygotowane bony prezentowe z myślą o wymagających klientach. Oryginalny prezent ludowy dla Twoich bliskich i kontrahentów.

 • BOŻE NARODZENIE

  Wyjątkowe dekoracje świąteczne w ludowym stylu. Piękne, ręcznie malowane bombki, ozdoby ceramiczne i inne dodatki na Boże Narodzenie. Znajdziesz tutaj wzory łowickie, kaszubskie, podhalańskie oraz mazowieckie. Misternie malowane pejzaże, kwiaty, koronki i ptaszki na bombkach. Oryginalne ozdoby świąteczne do Twojego domu. 

 • WIELKANOC NA LUDOWO

  Piękne folkowe dekoracje wielkanocne od polskich artystów ludowych i najlepszych lokalnych producentów. Święta w stylu folk. Wyjątkowe ozdoby Twojego świątecznego stołu  - pięknie zdobione pisanki i wydmuszki, oryginalna ceramika ludowa i inne folkowe dekoracje. Wszystkie produkty nawiązujące do polskiej tradycji  i kultury ludowej, misternie przygotowane przez najlepszych naszych artystów. 

 • ZESTAWY PREZENTOWE FOLK

  Prezenty ludowe na różne okazje. Znajdziesz tutaj propozycje pięknych zestawów ślubnych, świątecznych i urodzinowych. Wyroby folk i piękne zestawy dla pary młodej bądź na rocznicę ślubu.  Znajdziesz tutaj tradycyjną ceramikę ludową, pościel ludową i inne propozycje atrakcyjnych i niepowtarzalnych prezentów.

 • ŚLUB NA LUDOWO

Oryginalne prezenty ludowe na Święta i inne okazje. Znajdziesz tutaj wyroby folkowe z różnych regionów Polski, którymi możesz obdarować swoich bliskich i wprowadzić styl folkowy do ich życia. Zestawy ślubne, upominki urodzinowe oraz piękne ozdoby i akcesoria świąteczne.

na stronę