Tel. 502 502 252 e-mail: info@folkownia.pl
  • BONY PREZENTOWE

    Elegancko przygotowane bony prezentowe z myślą o wymagających klientach. Oryginalny prezent ludowy dla Twoich bliskich i kontrahentów.

  • BOŻE NARODZENIE

    Wyjątkowe dekoracje świąteczne w ludowym stylu. Piękne, ręcznie malowane bombki, ozdoby ceramiczne i inne dodatki na Boże Narodzenie. Znajdziesz tutaj wzory łowickie, kaszubskie, podhalańskie oraz mazowieckie. Misternie malowane pejzaże, kwiaty, koronki i ptaszki na bombkach. Oryginalne ozdoby świąteczne do Twojego domu. 

  • WIELKANOC NA LUDOWO

    Piękne folkowe dekoracje wielkanocne od polskich artystów ludowych i najlepszych lokalnych producentów. Święta w stylu folk. Wyjątkowe ozdoby Twojego świątecznego stołu  - pięknie zdobione pisanki i wydmuszki, oryginalna ceramika ludowa i inne folkowe dekoracje. Wszystkie produkty nawiązujące do polskiej tradycji  i kultury ludowej, misternie przygotowane przez najlepszych naszych artystów. 

  • ŚLUB NA LUDOWO
na stronę

Oryginalne prezenty ludowe na Święta i inne okazje. Znajdziesz tutaj wyroby folkowe z różnych regionów Polski, którymi możesz obdarować swoich bliskich i wprowadzić styl folkowy do ich życia. Zestawy ślubne, upominki urodzinowe oraz piękne ozdoby i akcesoria świąteczne.